Technika czyszczenia

„Spot-Stop”  USŁUGI CZYSZCZENIE / PRANIE: dywanów, wykładzin, tapicerki i żaluzji – Kraków i okolice  METODA EKSTRAKCYJNA
 

technika czyszczeniaPranie / czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerek wykonujemy maszynami i środkami renomowanej na europejskim rynku firmy KARCHER.
Specjalna konstrukcja urządzenia czyszczącego sprawia, że czynnik piorący podawany jest pod ciśnieniem 3 atmosfer. Mocno związany z wykładziną brud jest energicznie wypłukiwany a powstała mieszanina zasysana jest wysokowydajna turbiną do wnętrza maszyny.
Dzięki takiej konstrukcji zamoczenie dywanów i mebli tapicerowanych jest niewielkie a oczyszczenie optymalne.
Dzięki temu, że pranie odbywa sie pod ciśnieniem, dywany i tapicerka są wyczyszczone dogłębnie, pozostawiona jest delikatna apretura na powierzchni – dywan nie wiotczeje.technika czyszczenia
Technologia czyszczenia oparta jest na rozpylaniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem.
W ten sposob brud, który był niedostępny dla zwyklego odkurzacza zostaje usunięty.

Jednocześnie informujemy, iż stosowane przez naszą firmę preparaty posiadają właściwości roztoczobójcze oraz zawierają składniki konserwujące i wzmacniające włókno. Wytworzona warstwa ochronna uniemożliwia na dłuższy czas ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni.

 

Czyszczenie żaluzji pionowych metodą ultradźwięków

 Stosujemy aktualnie najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą dla materiału technologię czyszczenia żaluzji pionowych. Polega ona na zastosowaniu kąpieli w roztworze chemicznym materiału czyszczonego. Kąpiel taka pobudzana jest falami ultradźwiękowymi. Zastosowanie fal dźwiękowych powoduje lokalne zmiany ciśnienia w roztworze, które odrywają cząsteczki zanieczyszczeń. 
 Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonego materiału i pozwala uniknąć niebezpieczeństw występujących przy stosowaniu konwencjonalnych technologii (zagniecenia, rozerwania).

 Nalży równierz pamiętać o procesie suszenia pasów, gdzie ważne jest założenie  w odpowiedniej chwili cieżarków – to ważne aby pasy  niezdeformowały się ( pofalowały), jak również aby nie powstała rdza przy przedwczesnym założeniu na pozur plastikowych obciążników.

W połączeniu z właściwymi środkami chemicznymi i naszą praktyką zapewnia:

  • usunięcie z powierzchni żaluzji większości zabrudzeń

  • eliminację czynników alergennych (roztocza, bakterie, grzyby)

  • skuteczną eliminację zapachów i osadów nikotynowych

  • w procesie suszenia uniknięcie powstania rdzy w miejscach  przeznaczonych na ciężarki 

  • uniknięcie rozerwania, rozszarpania, deformacji ( pofalowań ) –  w trakcie suszenia

USUWANIE PLAM

kliknij w link:

www.kawencja.com/plamy.html

GALERIA ZDJĘĆ

takie są efekty naszych usług

różnice są widoczne

czyszczenie / pranie dywanów i wykładzin

czyszczenie / pranie tapicerki meblowej

przed czyszczeniem (osad sadzy z kominka)                                po czyszczeniu (sami byliśmy w szoku)

                           

  bardzo brudna kanapa w trakcie prania

Chyba więcej Ci nie potrzeba…

DZWOŃ : 501-583-687

Nasza reklama na you tube :

zakres naszych usług: czyszczenie dywanów kraków, pranie dywanów kraków,  pralnia dywanów Kraków, pralnie dywanów Kraków, czyszczenie dywanów w Krakowie, pranie dywanów w Krakowie, czyszczenie wykładzin Kraków, pranie wykładzin Kraków, czyszczenie wykładzin w Krakowie, czyszczenie tapicerki Kraków, pranie tapicerki Kraków, czyszczenie tapicerki meblowej Kraków, pranie tapicerki meblowej Kraków,czyszczenie tapicerki samochodowej Kraków, pranie tapicerki samochodowej  Kraków, czyszczenie / pranie: wersalki, foteli, sofy, materaca, krzeseł, narożników, łóżka itp. w krakowie